poradnik randkowicza / zasady dla niej

RANDKOWE ZASADY


 

Randkowe zasady dla nieśmiałej:

  1. Opanuj radość – pamiętaj by nie okazywać euforii, gdy zadzwoni Twój wybranek. Mów spokojnie i powoli, pozwól dojść mu do głosu.

  2. Daj mu zadecydować – lepiej będzie jeśli on wybierze miejsce spotkania, choć ważne jest byś mu podsunęła jakiś pomysł, np. wspominając o ulubionym filmie.

  3. Właściwy strój – wybór odpowiedniego ubrania jest zawsze najtrudniejszy. Pamiętaj jednak by nie przesadzić z uwydatnieniem swych atutów. Kieruj się zasadą: „Im lepiej się w tym czujesz, tym lepiej wyglądasz”.

  4. Bądź spontaniczna – jeśli ułożysz sobie przed randką misterny plany waszego spotkania, możesz się nie miło rozczarować. Lepiej zbyt intensywnie nie zastanawiaj się nad przebiegiem randki. Pozwól by życie wyreżyserowało to spotkanie.

  5. Używaj gestów – mowa ciała to ważny element każdej rozmowy, szczególnie jeśli w grę wchodzą emocje. Powielaj gesty wybranka, ale rób to subtelnie. Umożliwi to wam złapanie lepszego kontaktu. Podczas rozmowy patrz mu w oczy, jeśli chcesz dodać pikanterii, patrz się przez chwile na jego wargi.

  6. Czule pożegnaj się – zakończenie wieczoru to niezwykle emocjonująca część spotkania. Bardzo często kończy się pocałunkiem. Jeśli masz ochotę możesz pocałować wybranka w usta, ale jeśli uważasz ze to za szybko, dobrym rozwiązaniem będzie całus w policzek.

  7. Bądź tajemnicza – randka w pełni się udała, na kolejnych spotkaniach musisz uważać, by nie spłoszyć wybranka. Nieustanne opowiadanie o sobie, szybko znudzi każdego. Nie czekaj tylko na jego zaproszenia, czasami przejmuj inicjatywę i zaproponuj np. wyjście do klubu.



Polityka Prywatnosci | Zasady dla niej
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją