poradnik randkowicza / flirt

FLIRTSłowo flirt wywodzi się z języka francuskiego słowa „fleur” oznacza kwiat. Kwiaty to symbol sympatii, osoba obdarowywana bukietem jest dla nas ważna i bliska. Flirt oznacza więc zauroczenie i chęć zbliżenia i przypodobania konkretnej osobie. W słowniku języka flirt  wyjaśniono jako zalecanie się, kokietowanie, miłostka, zalotna rozmowa.Flirt to niezwykle popularna forma rozpoczynania kontaktów międzyludzkich. Dobra flirt niekiedy określany jest mianem sztuki, dlatego też coraz częściej pojawiają się nawet kursu uczące tego typu rozmowy i zachowania. Bo flirtować można wszędzie, w sklepie, w pracy, na klatce schodowej. Ważne by sytuacja sprzyjała zalotnej rozmowie. Flirt można zakończyć się na krótkim i przyjemnym wymienieniu kilku zdań, ale można przerodzić się w namiętny romans.

Zazwyczaj flirt rozpoczyna się o głębokiego spojrzenia w oczy drugiej osoby lub tajemniczego uśmiechu. Jeśli znak zostanie odwzajemniony można kontynuować i przejść do rozmowy. Należy pamiętać o subtelności podczas rozmowy, zbytnia gadatliwość szybko odstrasza. Ważne jest by dobrze, ale nie przesadnie się zaprezentować, zabawić dobrym dowcipem oraz najważniejsze czerpać z rozmowy jak największa przyjemność.


Polityka Prywatnosci | Flirt
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją