poradnik randkowicza / kojarzenie par


Kojarzenie par


Zapewne większość z nas choć raz próbowała poznać ze sobą swoich znajomych. Być może nie jedna osoba zna również takie związki, które od wielu lat są szczęśliwym małżeństwem a poznały się ze sobą właśnie z polecenia znajomej, znajomego, kolegi czy koleżanki.

Wśród nas są osoby, które nigdy nie zgodziły się na taki układ a ni nigdy nie próbowały nawet poznać ze sobą dwoje obcych sobie ludzi w celu bliższej znajomości. Są również tacy, którzy skojarzyli ze sobą niejeden związek i uznawania są nawet w swoim towarzystwie za swatkę.

Czy takie związki maja rację bytu? Jeżeli wśród naszych znajomych jest choć jedna para która jest że osoba szczęśliwa jest to najlepszy dowód na to że warto.

Należy jednak wziąć pod uwagę, że wysoce prawdopodobny jest fakt iż w najbliższym czasie może stracić jednego ze znajomych. Jeżeli związek skojarzonej pary się rozpadnie, może być tak, że główne pretensje będą głównie dotyczyły naszej osoby a pytania dlaczego poznałeś mnie z taką osobą mogą być nagminne. Głównie z tego powodu większość osób nie zawraca sobie głowy żadnym kojarzeniem par a tylko zostawia te sprawy przeznaczeniu.Polityka Prywatnosci | Kojarzenie par
Ważne: nasze strony wykorzystują pliki cookies.

Bez tych plików serwis nie będzie działał poprawnie. W każdej chwili, w programie służącym do obsługi internetu, można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszego serwisu bez zmiany ustawień oznacza, że będą one zapisane w pamięci urządzenia. Więcej informacji w Polityce prywatności.

Zapoznałem się z informacją